GAMER

Představ si následující situaci. Je ti 10, rodiče ti právě za těžce vypocený hrachy koupili novou konzoli. Nezvládne toho moc, ale Maria na ní rozběhneš. Ne tu 3D sračku, ale toho klasickýho! Začneš snít. Snít o tom, jak se z tebe stane nejlepší hráč Maria na světě, jak pokoříš speedrun record, jak se na tebe díky úspěchu v nejlepší hře na světě začnou lepit holky a ty konečně zažiješ vzrušení s někým jiným, než se svým strejdou s mastným knírem.

Otevři oči. Víš, že to není pravda. Něco se ve tvým životě posralo a tys takhle jednoduchej cíl nezvládl. Stal se z tebe pupkatej třicátník, co vočumuje holky z ekonomky. Proč? Neměl jsi správnej soundtrack! Není divu, v tý době ani neexistoval.

Ještě je ale čas všechno zvrátit. Teď už totiž existuje soundtrack, kterej i tvojí babičce umožní překonat jakejkoli rekord, v jakýkoli hře na světě! Je tu Gamer! Tak volume doprava!

Počkej!

Jakto, že posloucháš Gamera a nic u toho nehraješ? Jsi normální? Jo aha, tvůj stařičkej komp nic nerozběhne. No nevadí, ani my nemáme zrovna dobrej výkon … počítače. Jsou tu ale možnosti. Co takhle střihnout si Dinosaura? Dej si Dinosaura a buď dobrej

Věděl jsi, že maximum bodů, co můžeš v Dinosaurovi dokázat je 99.999? Dál už to nepočítá. Pár lidem už se toho podařilo dosáhnout a všichni u toho měli zapnutýho Gamera. Budeš další? 

Gamer lyrics here!

Neslyšíš? Nevadí! Motivace v každém verši!

Gamer

 

You are motherfucker, little cocksucker.
Don't forget my name, I will end your game.
You are just a player not a mighty slayer.
You are just a nerd, hiding under skirt!

 

Mario, Mafia, Warcraft,
GTA, Diablo, Starcraft,
Assassins Creed, Counter Strike,
LOL, Trinity, Power Spike!

 

My champion is bleeding, 
because my team is feeding.
I am a mighty blade dancer, 
I wish your mother get cancer!

 

Mario, Mafia, Warcraft,
GTA, Diablo, Starcraft,
Assassins Creed, Counter Strike,
LOL, Trinity, Power Spike!